Yavaş Adam PDF

Tunisiamobilitycongress.com Yavaş Adam Image
AÇIKLAMA

Yavaş Adam harika bir kitap. Bu kitabın yazarı John Maxwell Coetzee. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve John Maxwell Coetzee'den Yavaş Adam kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Altmış yaşındaki fotoğrafçı Paul Rayment, bir bisiklet kazası sonunda sağ bacağını kaybedince, o güne dek yalnız sürdürdüğü yaşamı tamamen değişir. Başkalarına bağımlı olmaktan nefret etse de, ister istemez kendisini bir bakıcının ellerine teslim eder. Avustralya'ya Hırvatistan'dan göçmüş olan bakıcısı Marijana'ya aşık olan Paul, kazayı izleyen ilk günlerdeki umutsuzluğundan ve karamsarlığından sıyrılsa da, Hırvat ailenin tutumu yüzünden yeni sorunlarla karşı karşıya kalır. Bu arada, Coetzee'nin başka yapıtlarının da baş kişisi olan yazar Elizabeth Costello da birdenbire ortaya çıkarak Paul'ün yaşamında etkin bir rol üstlenmeye başlar. Coetzee, Yavaş Adam'da ilginç bir öykü anlatırken, arka planda da bizi insan yapan nitelikleri ve özellikleri, yaşlanmanın ne demek olduğunu ve yaşamlarımıza nasıl değer katabileceğimizi irdeliyor. Paul Rayment'ın içine düştüğü durumda kendi insanlığını sorgulayışı, Coetzee'nin duru anlatımıyla dile geliyor ve aşk, yaşamak, ölmek üzerine okuru her sayfada şaşırtan, düşündüren duyarlı bir yapıt sunuluyor.Sayfa Sayısı: 232Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 

Yavaş Adam J. M. Coetzee'nin okuduğum ikinci kitabı oldu. İlk okuduğum kitabı kendi yaşam öyküsünü anlattığı otobiyografik bir roman olan Taşra Hayatından Manzaralar'dı.

BILGI

YAZAR: John Maxwell Coetzee

DOSYA ADI: Yavaş Adam.pdf

ISBN: 9789750706431

YAYIN TARIHI: 2006

DOSYA BOYUTU: 5,82 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Yavaş Adam - J. M. Coetzee - Kitaplık Kedisi

Yavaş Adam.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Yavaş Adam - J. M. Coetzee - Kitaplık Kedisi

John Maxwell Coetzee. Bu kitabın ürün tanıtım yazısı bulunmuyor.

İLGILI KITAPLAR