Hayatım Roman PDF

Tunisiamobilitycongress.com Hayatım Roman Image
AÇIKLAMA

Bir Hayatım Roman kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hayatım Roman kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Can Yılmaz tarafından yazılmıştır.

Hercai, sıradan, süssüz, dümdüz insanları bir o kadar naif hikâyelerin içine salıyor…Gözünüzde canlanıyorlar hemen…İştah kabartan, ağız sulandıran, hem içten hem vicdanlı adamlar, kadınlarla tanışıyoruz… Tanıdık, akraba yapıyoruz onları…Aklımızca, yettiğince yardım etmeye çalışıyoruz; biraz merhamet ve başlarına bir şey gelmesin duygusuyla…Aslına bakarsanız kendimizi okuyoruz “satır aralarında.”Kolaylıkla anlıyoruz olup biteni, belki de bizden birilerini.- Ozan Güven - (Tanıtım Bülteninden)  

Yıllardır Tv'lerde filmlerini sürekli izleyip hala yüzümüzde tebessüm bırakabilen Kemal Abimizin Hayatım Roman adlı belgeselini kendim izledikten sonra sizlerlede paylaşmak istedim.Umarım...

BILGI

YAZAR: Can Yılmaz

DOSYA ADI: Hayatım Roman.pdf

ISBN: 9789751039774

YAYIN TARIHI: 2019

DOSYA BOYUTU: 8,58 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Hayatım Roman / Mizah / Milliyet Blog

TRT'nin Kemal Sunal icin hazirlamis oldugu güzel bir belgesel. ...KEYİFLİ SEYİRLER...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Hayatım Roman - Burhan K. Kurmalı | kitapyurdu.com

Hayatım Roman en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Hayatım Roman satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın!

İLGILI KITAPLAR