Baz Laneti PDF

Tunisiamobilitycongress.com Baz Laneti Image
AÇIKLAMA

Baz Laneti harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Melih Usta. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Melih Usta'den Baz Laneti kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Söyleyin bana dostlarım, ruhunuzun yarısını başkasına verseydim, ruhunuzun olduğu kişiyi kendiniz olarak görür müydünüz? Ya da başkasının ruhunu size verseydim, onun ruhunu onunla paylaşır mıydınız?Bazen bedenimiz bile bizim özgürlüğümüzü kısıtlayan birer prangaya dönüşür. Yer çekimine meydan okuyan ve onu yenen tek şey ruhlardır.Ruhunuzun bedeninizden çıkmasına hazır olun!(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 152Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: İkinci Adam Yayınları 

Melih Usta. "Yıkıma hazır olun!". Söyleyin bana dostlarım, ruhunuzun yarısını başkasına verseydim, ruhunuzun olduğu kişiyi kendiniz olarak görür müydünüz?

BILGI

YAZAR: Melih Usta

DOSYA ADI: Baz Laneti.pdf

ISBN: 9786051287294

YAYIN TARIHI: 2015

DOSYA BOYUTU: 3,90 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Baz Laneti Melih Usta

İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Melih Usta, "Baz Laneti" adlı psikolojik öykülerden oluşan kitabıyla memleketi Zonguldak'ta en çok satanlar listesinde yerini aldı.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Baz Laneti - Kitap | Eganba.com

Baz Laneti Açıklaması ve Özellikleri. "Yıkıma hazır olun!" Söyleyin bana dostlarım, ruhunuzun yarısını başkasına verseydim, ruhunuzun olduğu kişiyi kendiniz olarak görür müydünüz?

İLGILI KITAPLAR